Emitex ROAN černá

černé

• , zakoupeno v Babylife.cz

sedí

• , zakoupeno v bambinek.cz

Na kočárek pasuje, takže vše ok.

• , zakoupeno v Nejbaby

• Když nefouká, tak snad zadřží nějaké ty kapky deště.
    • Pláštěnka nemá cvoky, ani gumičku, nic, takže absolutně nedrží na kočárku. Jakmile trochu zafouká, tak celá pláštěnka lítá. Celou dobu jsem musela pláštěnku přidržovat, nedoporučila bych ji, a už bych si ji znova nekoupila.

V případě, že bydlíte v oblasti absolutního bezvětří, tak by se dala pláštěnka použít, jinak je pláštěnka na nic. Nedrží na kočárku, není tam gumička, ani cvoky, pláštěnka volně létá na kočárku. Jsem velmi nespokojena a znova bych ji určitě nekoupila. Předpokládala jsem, že když je pláštěnka přímo na kočárek Roan, že to bude držet, ale zmýlila jsem se.

Značka
Barva
černé

Pláštěnka EMITEX Roan

Pláštěnka na sportovní kočárek s přehazovací rukojetí.

Kočárky např. – Roan, Free Line, Hartan, Dorjan

V bodech: na sportovní kočárky s přehazovací rukojetí

• materiál: kouřová PVC fólie s UV absorbérem a stabilizátorem, který zajišťuje větší odolnost, zlepšuje vlastnosti fólie a zabraňuje její degradaci
  • lem: textilní černá lemovka

Doporučení výrobce: pláštěnky skládejte suché, zabráníte „slepení“ fólie po příchodu z mrazivého prostředí nechte pláštěnku „zahřát“ ve vnitřním prostředí, zabráníte tak „polámání“ fólie při skládání

Rozměry pláštěnky jsou pouze orientační, je nutné brát v úvahu, že pláštěnka má volný střih a nekopíruje přesně rozměry kočárku.

• , zakoupeno v Babylife.cz

sedí

• , zakoupeno v bambinek.cz

Na kočárek pasuje, takže vše ok.

• , zakoupeno v Nejbaby

• Když nefouká, tak snad zadřží nějaké ty kapky deště.

• , zakoupeno v Nejbaby

Mám starší kočárek Roan Marita a pláštěnka na něj sedí úplně přesně, nicméně účel splní.

• , zakoupeno v Kočárky- Kladno

Pláštěnku jsem si zakoupila na kočárek značky Roan Marita, který patří mezi větší kočárky. Produkt je velikostně odpovídající, ale menší problém je s rozparkama na boku.Při větru se pláštěnka nadzvedává.

• , zakoupeno v Babytip.cz

již jednou jsem tuto pláštěnku objednávala a velice mi vyhovovala, je použitelná na více tipů kočárků

• , zakoupeno v dupydup

Příjemná cena,solidní obchod,rychlé dodání zboží...